Zabierz głos
w dyskusji

Aktualnosci

27.04.2016
Dziękujemy, że byliście Państwo z nami podczas XIII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów!
1 i 2 października Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA gościł na XIII Forum Samorządowego Kapitału i Finansów, które odbyło się w Katowicach. Podczas 2 intensywnych dni mieliśmy okazję wsłuchać się w najważniejsze problemy, z jakimi borykają się gminy, powiaty czy województwa, a także wspólnie zastanowić na kierunkami rozwoju, w których zmierzać powinny
polskie samorządy.
27.04.2016
Polskie gminy z Certyfikatem KRD BIG SA
Krajowy Rejestr Długów BIG SA nagradza polskie gminy za skuteczne motywowanie dłużników alimentacyjnych do spłaty zaległych zobowiązań. Departament Klienta Strategicznego przygotował specjalny certyfikat, który trafi do rąk każdego wójta i prezydenta w Polsce.
27.04.2016
Samorząd na plus Partnerem Europejskiego Kongresu Samorządów
W dniach 5 i 6 kwietnia b.r. gościliśmy na II Europejskim Kongresie Samorządów, który odbył się w Centrum Kongresowym w Krakowie. Organizatorem była Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Wydarzenie odbyło się w formie sesji dyskusyjnych podzielonych na bloki tematyczne.
27.04.2016
Być smart i na plus – zadania samorządów
Jestem dumny z tego, że możemy gościć na tegorocznym Smart City Forum. Myślę, że nasza obecność tu jest swoistym ukoronowaniem dialogu, jaki prowadzimy z samorządami w Polsce od wielu lat. 
07.11.2016
SZKOLIMY LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW!
Robimy wszystko, co w naszej mocy, by polscy przedsiębiorcy potrafili zabezpieczyć swoje finanse i umieli zachować dobrą kondycję finansową swoich firm. Samorząd na Plus podejmuje misję edukacyjną, która zakłada organizacje profesjonalanych szkoleń dla przedsiębiorców działających na terenie polskich gmin. Pierwsze spotkanie już za nami.
21.04.2017
Spotkanie przedsiębiorców we Wronkach
W ramach edukacyjnej misji Inicjatywy Samorząd na plus już 10 maja 2017 r. we Wronkach spotkamy się z przedstawicielami lokalnego biznesu, aby porozmawiać na temat sytuacji w regionie i wymienić się doświadczeniami na temat zarządzania finansami firm.
«
»